Iran design بنیاد گیلان بنیاد گیلان

بنیاد گیلان
بنیاد گیلان

سردار کارگر تأکید کرد؛ ضرورت ترویج ارزش‌های دفاع مقدس به‌دور از جناح‌بندی سیاسی

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، با بیان این‌که باید بدون ملاحظات سیاسی و جناح‌بندی و با مشارکت مردم، ارزش‌های دفاع مقدس ترویج شوند

...

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان، اظهار داشت: ارزش‌های دفاع مقدس در شأن امام و رهبری است و باید بدون ملاحظات سیاسی و جناح‌بندی و با مشارکت مردم، این ارزش‌ها ترویج شوند.

وی دفاع مقدس را متعلق به همه ادیان دانست و افزود: از همه اقوام و ادیان در دوران دفاع مقدس شهید داریم که این بیان‌گر همه‌گیر بودن دفاع مقدس است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان این‌که دفاع مقدس متعلق به همه مردم ایران است و نباید از سوی احزاب و جناح‌ها مصادره شود، خاطرنشان کرد: برای ترویج ارزش‌های دفاع مقدس نیازمند حفظ روحیه‌ای همچون روحیه رزمندگان دفاع مقدس هستیم.

وی با تأکید بر این‌که این انقلاب با سرعت، مسیر تعالی و رو به جلو را طی می‌کند و جای نگرانی وجود ندارد، گفت: در گذشته و حال، تحریم‌های ظالمانه علیه انقلاب اسلامی و مردم تحمیل شده است، اما این سختی‌ها با تکیه بر درون و وحدت حل شدنی خواهد بود.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط