Iran design بنیاد گیلان بنیاد گیلان

بنیاد گیلان
بنیاد گیلان

دشمنان در برابر پیشرفت ما ساکت نمی‌مانند

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ما در میزان توانمندی‌های خود تعارف نداریم، گفت: دشمنان نظام ساکت و به حالت سکون نمی‌مانند تا ما پیشرفت کنیم بلکه با اقدامات و امکانات مختلف سعی کرده تا ضربات خود را به نظام و مردم وارد کنند.

...

گیلان| دشمنان در برابر پیشرفت ما ساکت نمی‌مانند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ علی توشه صبح امروز در نخستین مرحله اجرای توافق‌نامه اتحادیه شالیکوبان و مهندسان بسیج کشاورزی در رشت اظهار داشت: دشمنان در راستای براندازی نظام اسلامی همچنان در تلاشند اما به کوری چشم آنان، انقلاب مسیر 40 سالگی خود را طی می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ایام دهه فجر ما را به یاد روزهای ابتدایی انقلاب، امام راحل، شهدا و ایثارگری‌های بسیار مردم می‌اندازد افزود: در نخستین ماه‌های انقلاب، امام راحل فرمودند که من در راستای پیروزی انقلاب، بیداری ملت و شکل‌گیری تمدن اسلامی مأموریت دارم.

توشه با اشاره به اینکه شکل‌گیری تمدن اسلامی در حقیقت از مقدمات ظهور حضرت ولی‌ عصر(عج) نیز به شمار می‌رود گفت: انگیزه و اقدامات دشمنان انقلاب همیشه در راستای سود بیشتر، ثروت بیشتر و لذت است که این موضوعات با تفکرات اسلامی ما تضاد دارد.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی از روحیات مبتنی بر آموزه‌های دینی و ائمه اطهار(ع) برخوردار است ابراز داشت: دشمن با استفاده از اقدامات و امکانات تلاش می‌کند که ما را از روحیات خود دور کند اما آنان هرگز نمی‌توانند روحیات انقلابی و اسلامی را از ما بگیرند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه انقلاب در دو محور نگاه داخلی و نگاه بیرونی قرار دارد اعلام کرد: نگاه بیرونی به انقلاب بسیار واضح و روشن است و دشمن با توجه به پیشرفت‌های بسیار ما، حتی شجاعت و حق نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد.

توشه با بیان اینکه ما در میزان توانمندی‌های خود تعارف نداریم ابراز داشت: دشمنان نظام ساکت و به حالت سکون نمی‌مانند تا ما پیشرفت کنیم بلکه با اقدامات و امکانات مختلف سعی کرده تا ضربات خود را به نظام و مردم وارد کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام سعی دارند تا معبرهای متعددی را در دل نظام اسلامی ایران وارد کنند و مردم را از آرمان‌های انقلاب فاصله دهند تصریح کرد: انقلاب اسلامی دارای 3 رکن اساسی ایدئولوژی، ولایت و مردم است و این 3 رکن به هم متصل و جدایی‌ناپذیرند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمنان نظام با تمرکز بر روی مردم سعی دارند تا حرکت انقلاب را سست کنند افزود: پاسداران و نیروهای نظامی همواره حاضرند جان خود را برای مردم فدا کنند و در راستای ایجاد امنیت مردم تلاش‌های بسیاری می‌کنند.

توشه با اشاره به اینکه سپاه پاسداران امروز در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف تلاش و در راستای خدمتگزاری به مردم در حال کوشش است گفت: امروز بیش از 6 هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی، سرپناه و مسکن برای زندگی نداشته و در رنج و ناراحتی هستند.

وی به دیگر مشکلات استان گیلان اشاره کرد و افزود: سالانه بیش از 3 هزار بیمار سرطانی به جامعه بیماران سرطانی در استان گیلان اضافه می‌شوند و ماهانه هزار و 800 نزاع و دعوای دسته جمعی در استان گیلان اتفاق افتاده که نشان‌دهنده مشکلات بسیار این استان است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه پاسداران بیش از هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته است گفت: بسیاری از پاسداران حقوق بسیار پایینی دارند و با اینهمه از حقوق‌ شخصی و ماشین‌ شخصی خود جهت ساختن خانه برای محرومان تلاش می‌کنند.

توشه با اشاره به اینکه حجم آسیب‌های اجتماعی در استان گیلان افزایش یافته است افزود: استان گیلان جزء نخستین استان‌ها در بخش آسیب‌های اجتماعی است بنابراین حجم بالای مشکلات در استان گیلان نشان‌دهنده این موضوع است که دشمن بر روی مردم ما تمرکز دارد.

وی با بیان اینکه ما با تمام توان خود در مقابل دشمن ایستاده‌ایم گفت: سپاه پاسداران به دستور مستقیم رهبر معظم انقلاب در بسیاری از عرصه‌ها از جمله تولیدات برنج و کاهش ضایعات در استان گیلان فعالیت دارد و امروز استان گیلان به عنوان یکی از دو قطب اصلی تولید برنج شناخته شده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس استان گیلان خاطرنشان کرد: فعالیت جهادی اقداماتی در راستای مقابله با دشمن در جنگ اقتصادی است و جهادگران نیز از مزد و پاداش معنوی زیادی برخوردار هستند.

به گزارش تسنیم، در انتهای این برنامه از توافق‌نامه ایجاد زنجیره زارع‌- شالیکوبی- دسته‌بندی- بازار رونمایی شد.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط